טקסט חלופי

רה - ארגון של יחידות

"מרתקת אותי היכולת לשנות. לאתר את נקודות החולשה, לחשוב על פתרונות, לתכנן היטב ולצאת למסע שבסופו אני עד לשינוי. זה אף פעם לא משעמם לראות איך הבלתי אפשרי, לכאורה, משנה כיוון ופשוט קורה".    אלון, יועץ בחושן.

קיר המציאות היומיומית של כולנו מוצף עדכונים וחידושים. רק התרגלנו למערכת ה - CRM שהוטמעה לפני שנה - וכבר נוחתת עלינו מערכת מתקדמת יותר. וזה עוד לפני שהזכרנו שינויים בפעילות העסקית. וכמובן זה תמיד קורה רגע לפני פרזנטציה חשובה... אם רק היה אפשר להגמיש את כל המערכות ולפעול ממקום מסודר יותר, יעיל יותר, פשוט לפזר אבקת קסמים שתגרום לכל העובדים בחברה להיכנס לעניינים לפני שיספיקו להגיד "ארגון-מוביל-בתחומו".

תארו לכם ש...
בתקופה יחסית קצרה תוכלו לעצב מחדש מבנים ארגוניים, לגבש תפישת שירות, לשפר תהליכים עסקיים ותפעוליים, להגדיר מערכי מדידה ובקרה, להגדיר מחדש תפקידים ותחומי אחריות, לשכלל את תהליכי התקינה, לגבש סטנדרטים חדשים ולהתייעל בשלל צורות אפשריות.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אם יש משהו שלא נוותר בשבילו עד שיצא עשן לבן זה אתגר, במיוחד כזה שנראה בלתי מושג. כאלה אנחנו, זה ב-DNA שלנו. רה-ארגון מקיף עשוי לכלול תהליכים רבים ולהשפיע על כל היבטי הפעילות של הארגון. ניסיון העבר מלמד שאפשר לסמוך עלינו שנעבוד בשבילכם עד שנצליח לייצר את התשתית הארגונית האידיאלית: זו שתעניק לכם את הגמישות הנדרשת כדי להתמודד עם שינוי, בפעילות העסקית או בתרבות הארגונית, ולנו - את הסיפוק מהצלחת התהליך, גם אם כנגד כל הסיכויים.

תנו לנו לעשות את מה שאנו הכי טובים בו: סדר בארגון שלכם. כדי שתוכלו לעשות יותר עם המשאבים הקיימים.

חושן מתמחה בארגון מחדש של מגוון יחידות, כולל:

  • סינוף
  • מערכים תפעוליים
  • יחידות מקצועיות
  • יחידות מטה
  • יחידות משאבי אנוש
  • יחידות לייעוץ משפטי  

 

איך זה עובד?

כשאנו ניגשים לתהליך ארגון מחדש בחברה, אנו מקדישים משאבים ללימוד שיטתי ויסודי של הארגון או היחידה הנבחרת. לאחר מכן אנו מאפיינים את הצרכים, ממפים יחד את המצב הקיים, מזהים את האתגרים, ומגדירים מצב רצוי.
לאחר סקירת הפערים בין המצוי לרצוי (gap analysis) אנחנו מגבשים יחד אתכם פתרון שיביא לניצול מרבי של היכולות, המיומנויות והידע שהצטברו בחברה, בכל רובדי הפעילות, למשל: חלוקה מחדש של תחומי אחריות וגבולות גזרה, שינוי כפיפויות ארגוניות, גיבוש תפישת הפעלה, קיצור תהליכים וממשקים, איזון עומסים ושחרור צווארי בקבוק.

 

פתרונות בתחום רה ארגון של יחידות בארגונים פיננסיים