WHY
HOW
WHAT
WHY
לשפר חיים של אנשים באמצעות תהליכים
פיתוח של תהליכי עבודה יעילים, אפקטיביים וחדשניים, מאפשר לנו לסייע ללקוחות החברה בשיפור השירות, הגדלת התפוקות וצמצום הסיכונים.
HOW
המתכון הסודי שלנו מבוסס על 3 מרכיבים:
1
תשוקה ללמידה
כבר 2 עשורים שאנחנו מבצעים מגוון רחב של פרויקטים ונהנים מזה בכל יום מחדש, בזכות התשוקה שלנו ללמידה מתמדת - מכם, מהמתרחש בעולם, מהאקדמיה, אחד מהשני. כך הפכנו למומחים במגזרים בהם אנחנו עובדים, וכך אנחנו יוצרים את הפתרונות החדשניים והמדויקים ביותר ללקוחות שלנו.
2
תקשורת
אנחנו נמצאים בקשר עם הלקוחות שלנו, כדי להבין אותם הכי טוב ולהבטיח שהתוצרים שנספק יקלעו בדיוק לצרכים שלהם ויתנו מענה מושלם למטרות הפרויקט.
3
יוזמה
אומרים שאם רוצים שמשהו יקרה, צריך לתת אותו למישהו עסוק. אנחנו תמיד עסוקים, והדחף הפנימי שלנו לא מאפשר לנו לנוח עד שנדע שהפרויקטים שלנו מתקדמים בדיוק עפ"י התכנית, התוצרים שהוגדרו והלו"ז שנקבע.
WHAT
בחושן קמים מדי בוקר עם תחושת שליחות להביא שיפור בחיי הלקוחות שלנו ובחיי הלקוחות שלהם, דרך תכנון ויישום תהליכים יעילים יותר. לשם כך פיתחנו מגוון תחומי התמחות, המותאמים בדיוק לדרישות השוק והלקוחות.
מצוינות תפעולית
מערכות מידע ודיגיטל
ניהול השינוי
רגולציה וניהול סיכונים
הנהלה
לילך שונמי-טימור
שותפה מנהלת
לילך מאמינה באנשים ובתהליכים. עם 18 שנות ניסיון בהובלת פרויקטים לייעול ושיפור תהליכים, לילך מבינה שזהו הבסיס האמיתי לחדשנות ולצמיחה של ארגונים. 
ללילך שני תארים מאוניברסיטת ת"א - B.Sc בהנדסת תעשיה וניהול ו-MBA למנהלים, ולמרות זאת היא ממשיכה לשאול - WHY?...
למה קמנו הבוקר לעבודה? מהי המתנה שלנו לעולם? ולא לוקחת כמעט שום דבר כמובן מאליו.
לילך משלבת את הראש והניסיון, את הנתונים בשטח וגם את תחושות הבטן, כדי למצוא את הפתרונות המדויקים לכל אתגר וגאה להתרגש עדין לפני פגישות חשובות. ככה זה מבחינתה כשעובדים מהלב.
את הלב של לילך אפשר למצוא גם מחוץ לעבודה והחברים שלה מוכנים להישבע שכל מי שיזכה ולו לביס אחד מעוגת הפאדג' שלה, יישאר חבר לנצח.
מיכאל כהן
שותף מנהל
מיכאל מאמין שעל מנת לשמר את כושר התחרות בעידן של שינויים תכופים בסביבה, כל ארגון חייב להקדיש זמן ומשאבים לשיפור מתמיד של תהליכי העבודה והשירותים שהינו מספק ולהתאימם למציאות המשתנה. מיכאל משלב שנים רבות של ניסיון בייעוץ והובלת הנהלות ארגונים בתהליכי התייעלות, הגדלת הפריון ושיפור השירות במגוון מגזרי פעילות. למיכאל תואר ראשון B.Sc בהנדסת תעשיה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א, חובב טיולים וחבר (בהתנדבות) בהנהלת אגוד מהנדסי התעשייה וניהול בלשכת המהנדסים.
הצטרפו אלינו
מה זה אומר להיות אחד מהחושנים?
בחושן אין לנו בניינים, מכונות, או דאטה סנטר בענן. הנכס היחיד שלנו הוא המון ידע וניסיון שחבורה של אנשים מוכשרים אש, קמה כל בוקר ומשתמשת בו כדי להביא טוב לעולם.
דברו איתנו
נשמח לשפר את החיים של אנשים,
גם בארגון שלכם.
השלב הראשון להשגת שיפור בתהליך נמצא במרחק קליק אחד…
השאירו פרטים ובואו נתחיל:
אנחנו יושבים במגדלי עזריאלי ת"א ומאמינים במקצוענות, לצד איזון בין העבודה לשאר הדברים החשובים לכם בחיים.
צרו קשר
שדרות מנחם בגין 132
קומה 25 מגדלי עזריאלי ת"א
נשמח לשפר את החיים של אנשים
.גם בארגון שלך
© 2020 חושן פתרונות הנדסת תעשייה וניהול בע"מ. כל הזכויות שמורות |
מדיניות פרטיות