ניהול השינוי

תכנון, ניהול וליווי תהליכי שינוי בארגונים במטרה להתאים את המערכות ושיטות העבודה
לצרכים העדכניים של הארגון וסביבתו.

צור קשר
חושן מתמחה בניהול תהליכי שינוי בארגונים, תוך שימוש בכלים ובמתודולוגיות מקצועיות, על מנת ליישם את השינויים ביעילות, תוך רתימת המנהלים והעובדים לתהליך וצמצום התנגדויות.
פרויקטים מולטי דיסציפלינריים
יישום מתודולוגיה לניהול צוותים מולטי דיסציפלינריים אוטונומיים הפועלים בסביבה אג'ילית בכדי להתמודד עם האי וודאות והמורכבות בניהול פרויקטים של היום. במסגרת זו אנו מסייעים לארגון בלמידת כלים בעולמות ניהול פרויקטים, שיטות לחלוקת תחומי האחריות, מנגנונים ארגוניים תומכים ושגרות הניהול הנדרשות ליישום המתודולוגיה בהצלחה.
תקשור השינוי
תקשורת פנימית וחיצונית של השינוי על מנת להביא להטמעה מוצלחת ונטולת התנגדויות בקרב הארגון.
ערכת הטמעה
ערכה הכוללת את כל המידע הדרוש לעובד אודות השינוי, ככלי יישומי המשרת את הצורך בהבנת השינוי והשפעותיו וכן כלי מנחה לביצוע מיטבי של התפקיד במצב החדש.
תמיכה וליווי מנהלים
חשיבה מחודשת על תפישת תפקיד המנהל, כגורם משמעותי להצלחת הארגון, במטרה לסייע בבחינת יעילות הקונספט החדש ושיטות הניהול הנגזרות ממנו ושיפורם.
הצורך בניהול השינוי
העולם העסקי מאופיין בדינאמיות, שאיפה מתמדת ליעילות והתמודדות עם מצבי שוק משתנים. שינוי ארגוני הוא פעולה מהותית וקריטית להצלחת החברה, אך יחד עם זאת מורכבת, מהעובדה הפשוטה שהיא כוללת שבירת פרדיגמות והרגלים קיימים ומנגד - אימוץ חדשים. ניהול השינוי הוא המפתח להצלחה של אתגרים אלה.
המתודולוגיה שלנו
ניהול מושכל של השינוי בארגון מאפשר את הטמעתו בצורה מיטבית ותוך מזעור "רעשים". ראשית, אנו לומדים את האתגרים הכרוכים בתהליך השינוי והגורמים המתנגדים לו. לאחר מכן אנו מסייעים לארגון לפתח דרכים להתמודדות עם האתגרים וההתנגדויות, ומציידים אותו בכלי מדידה ובקרה לתהליך הטמעת שינוי.
פרסומים קשורים
נשמח לשפר את החיים של אנשים
.גם בארגון שלך
© 2020 חושן פתרונות הנדסת תעשייה וניהול בע"מ. כל הזכויות שמורות |
מדיניות פרטיות